Υποβολή των ηλεκτρονικών αιτήσεων εγγραφής

Σχολικό έτος: 2020-2021
Ημερομηνία: 18/06/2021

Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες,

προκειμένου να επικαιροποιηθούν τα στοιχεία σας, θα πρέπει ο γονέας/κηδεμόνας που θα υποβάλλει την ηλεκτρονική αίτηση (κηδεμόνας e-εγγραφές) να συμπληρώσει σχετική Υπεύθυνη Δήλωση και να την αποστείλει/καταθέσει στο σχολείο, όπου θα δηλώνει τα εξής:

1. Στα ως άνω αναγραφόμενα αριθμό τηλεφώνου και δ/νση ηλεκτρ. ταχυδρομείου (email) επιθυμώ να λαμβάνω οιαδήποτε ενημέρωση αφορά το τέκνο μου (ονοματεπώνυμο μαθητή/τριας) 2.

Η διεύθυνση μόνιμης κατοικία του μαθητή/τριας (τέκνου μου) είναι: Οδός: …………………………Αριθμός:……… Ταχ. Κώδικας:……….. Δήμος:………………… Νομός:………………..

3. Την ηλεκτρονική αίτηση εγγραφής/ανανέωσης εγγραφής του/της μαθητή/τριας (τέκνου μου) για το σχολικό έτος 2021-22 θα υποβάλω μέσω της εφαρμογής e-εγγραφές, χρησιμοποιώντας τους προσωπικούς του/της κωδικούς taxisnet, ο/η Όνομα και Επώνυμο Κηδεμόνα (όπως εμφανίζεται στο taxisnet) του (Πατρώνυμο κηδεμόνα)

Ο Δ/ντής
Ευάγγελος Αργυρόπουλος